Do
góry
Apple-iPhone-Xs-combo-gold-09122018_big.jpg.large

Najnowsze iPhony! – Specyfikacja

Nadszedł wielki dzień dla wszystkich entuzjastów nadgryzionego jabłka. O 19:00 czasu polskiego rozpoczęła się konferencja Apple, na której ujrzymy najnowsze modele iPhone’ów.

W tym roku światło dzienne ujrzały aż 3 modele najbardziej znanego telefonu świata. Zgodnie z designem zaprezentowanego w zeszłym roku iPhone’a X, najnowsze modele przejęły charakterystyczną bryłę wraz z, bądź co bądź kontrowersyjnym wycięciem. Niestety nie uległo one zmniejszeniu w żadnym stopniu.

iPhone XS

Znany także jako iPhone X drugiej generacji, z zewnątrz nie widać wielu zmian w stosunku do poprzednika. Znajdziemy jest dopiero w specyfikacji, gdyż zmianie uległ między innymi procesor, kamera oraz ilość pamięci RAM. Szczegółową specyfikację znajdziecie w tabeli poniżej. Co ciekawe dostępny będzie także w nowej wersji kolorystycznej tzw. “Rumianego Złota”.

iPhone X w niskiej cenie!
iPhone X 64 GB Cena: https://technostrefa.com/iphone_x_64_gb
iPhone X 256 GB Cena: https://technostrefa.com/iphone_x_256_gb


Sprawdź cenę Samsung Galaxy S9 ⤵
Cena Galaxy S9: https://technostrefa.com/galaxy_s9
Cena Galaxy S9+: https://technostrefa.com/galaxy_s9_plus

iPhone XS Max

Jest to większy brat iPhone’a XS, już na pierwszy rzut oka widać jego spore rozmiary. Wyposażony został w ekran o przekątnej 6.5″ OLED. Tutaj pojawia się kolejna kolejna nowość, a mianowicie obsługa dualSIM jednakże tylko na wybranych rynkach (między innymi w Chinach).

Na duże wyróżnienie należy wspomniany na konferencji procesor A12 o procesie technologicznym 7 nanometrów. Dzięki temu sam telefon powinien się mniej grzać podczas użytkowania. Sama jego architektura to oczywiście 64-bit.

Podobnie jak w przypadku niedawno zaprezentowanego Galaxy Note 9 najwyższy model ma zostać wyposażony w pamięć wewnętrzną o pojemności 512 GB.

Smart HDR

W najnowszym smartfonie od Apple zastosowano technologię Smart HDR, za sprawą której będziemy mogli wykonywać zdjęcia w trybie HDR bez widocznego laga ze strony telefonu. Także głębia tonalna ma ulec znaczącej poprawie.

iPhone XR

Największa niespodzianka tegorocznej konferencji. Jest to jednocześnie najtańsza propozycja, ale pod względem specyfikacji ma być nie gorsza od droższych braci. Wyposażony ma być w FaceID, który umieszczony będzie w notch’u, a całość została zamknięta w bezramkowej obudowie.

Zarówno w przypadku większego jak i mniejszego iPhone’a jak i XR wprowadzono długo wyczekiwaną funkcję Tap To Wake, która pozwala na szybkie wybudzenie telefonu.

Premiera

Premiera zaplanowana została na dwa różne terminy w zależności od modelu.
W przypadku modelu XS oraz XS Max zamówienia składać można od 21 września, a tydzień później 28 września możliwe będzie odebranie zamówień już w sklepach firmowych. Co do modelu XR to trafi on do konsumentów nieznacznie później. Od 19 października zostanie odblokowana możliwość skłądania zamówień, a do sklepów trafią także tydzień później 26 października.

iPhone X w niskiej cenie!
iPhone X 64 GB Cena: https://technostrefa.com/iphone_x_64_gb
iPhone X 256 GB Cena: https://technostrefa.com/iphone_x_256_gb


Sprawdź cenę Samsung Galaxy S9 ⤵
Cena Galaxy S9: https://technostrefa.com/galaxy_s9
Cena Galaxy S9+: https://technostrefa.com/galaxy_s9_plus


Tutaj możecie sprawdzić dokładne ceny oraz wszystkie możliwe wykończenia.
Wersja XS: technostrefa.com/iphone-xs
Wersja XR: technostrefa.com/iphone-xr

Źródło:

https://www.apple.com/newsroom/2018/09/apple-introduces-iphone-xr/

https://www.apple.com/newsroom/2018/09/iphone-xs-and-iphone-xs-max-bring-the-best-and-biggest-displays-to-iphone/

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!