Aplikacja randkowa dla introwertyków?! W czym Boo jest lepsze od wszystkich?

Nie jeden introwertyk może mieć trudności z randkowaniem czy nawiązywaniem znajomości. Z myślą właśnie o takich osobach powstała aplikacja Boo. Jej system działania zachęca do częstego używania, a opisy drugiej osoby to coś więcej niż tylko trzy linijki tekstu.

Awatar Marta Urbaniak

„Boo” to nowa aplikacja randkowa stworzona z myślą o Introwertykach.

Pozwala wykonać testy, które określą charakter użytkownika, w tym sposoby na bliższe poznanie.

Takie podejście pozwala na dokładniejsze zrozumienie z kim mamy zamiar prowadzić rozmowę.

Każdy z Was wie, że znalezienie bratniej duszy w życiu, przyjaciela do spędzania wspólnego czasu, czy po prostu osoby do mniej zobowiązujących relacji, jest często nie lada wyzwaniem.

Szczególne trudności mogą mieć osoby, które opisuje się jako Introwertyków. Ci mogą nie być tak entuzjastyczni, pełni energii czy nastawieni na długie godziny szukania odpowiedniej duszy, która ich zrozumie.

Szeroki zakres informacji personalnych

Specjalnie z myślą o nich powstała aplikacja “Boo”, która nie wygląda jak typowy Tinder. Na początku zostaną zadane Wam pytania o płeć i datę urodzenia. Ta druga ma znaczenie, nie tyle ze względu na zbieranie danych, co przypisanie do konta odpowiedniego znaku zodiaku

Tak, ta aplikacja powie o Was więcej niż tylko kilka zdań, które sami napiszecie o sobie. Następnie macie do wyboru wykonanie prostego lub bardziej złożonego testu, który wyłoni jeden z 16 typów osobowości. Określi on mniej więcej cechy charakteru, które pasują do Was na bazie udzielonych odpowiedzi.

Dzięki niemu nie tylko Wy, ale również inni będą mogli poznać Wasze mocne, jak i słabe strony oraz porady co lubicie, czego unikać i jak z Wami flirtować, bazując na wynikach testu. Co więcej na bazie tych danych aplikacja pokaże Wam, osoby z jakim typie osobowości pasują do Was najbardziej, co może być przydatną wskazówką i drogowskazem.

Jednak to nie jedyny test, bo jest również Enneagram, który trochę w inny sposób przedstawi Waszą osobę i również wymaga poświęcenia czasu na rozwiązanie testu. Tutaj wyłania się jedynie 9 typów osobowości z podtypami. Oba quizy są darmowe i nie trzeba ponosić za ich wykonanie żadnych opłat.

Nie tylko zwykły opis

Przy dalszym etapie uzupełniania informacji możecie napisać coś o sobie, ale również odpowiedzieć na 3 wybrane przez Was pytania z puli. Dzięki temu, nieraz zabawne odpowiedni mogą pomóc w znalezieniu tej właściwej osoby.

Przy Tworzeniu Waszego konta zostaniecie również poproszeni o zaznaczenie Waszych zainteresowań, co ma pomóc w dobraniu odpowiedniej osoby. Znajdują się również tam pytania bardziej skupione na tym kogo szukacie.

Dotyczą one poziomu aktywności fizycznej, chęci posiadania dzieci, wyznawania wiary, palenia papierosów czy okoliczności spożywania alkoholu. Oczywiście możecie również zaznaczyć czy chcecie szukać drugiej połówki czy przyjaźni, a może obu.

System nagrody jak z gier

Jeśli chodzi o sam system działania, to nagradza on użytkownika za wykonywanie czynności, przez co angażuje, aby codziennie odwiedzać aplikację. Jest to trochę podobne do otrzymania nagrody za wykonanie zadania w grze. 

źródło grafiki Boo

Co istotne w gronie użytkowników nie są sami Introwertycy, znajdą się również bardziej energicznie i pełni życia Ekstrawertycy czy rozmaite typy osobowości.

Dużym plusem jest możliwość wejścia na stronę i zobaczenia jak wyglądają profile ludzi, którzy już dołączyli, I to bez rejestracji, ale ta oczywiście jest potrzebna jeśli chcecie wejść w interakcje z innymi użytkownikami

źródło grafiki Boo

Ponad 5 milionów osób pobrało aplikację, więc z pewnością znajdziecie kogoś, kto może spełnić Wasze oczekiwania. Dzięki tej aplikacji macie jasno wyjaśnione, kim jest druga osoba. Oczywiście nie mogło zabraknąć też minusów w aplikacji, ale drobnych.

Liczba like’ów i dislike’ów do zostawiania pod kontami innych osób jest ograniczona. Tę funkcję, jak możliwość wysyłania nieograniczonej liczby wiadomości, podglądu kto odwiedził Wasz profil, potwierdzenie odczytania wiadomości i wiele innych możecie uzyskać dzięki płatnej subskrypcji “Boo Infinity”.

Ta wynosi zaledwie 5,58 zł/miesięcznie przy okresie trwania przez rok, 11 zł na wypróbowanie opcji przez jeden miesiąc lub 222 zł, ale wtedy macie dożywotnią subskrypcję. Możecie więc zapłacić i cieszyć się z większego zakresu możliwości lub skrupulatnie zbierać i wykonywać czynności systematycznie.

Aplikację “Boo” możecie pobrać zarówno w Google Play i App Store.

Źródło: Boo

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez