Do
góry
Galaxy Note 20 Ultra na pierwszych zdjęciach! | Znamy datę premiery!

Galaxy Note 20 Ultra na pierwszych zdjęciach! | Znamy datę premiery!

Niedawno w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące nadchodzącego flagowca z serii Note od Samsunga. Zdjęcia na nieszczęście koreańskiego producenta pojawiły się w sieci przypadkiem. Teraz natomiast mamy już wieszcze ujęcie typu „hands-on”.

Na twitter’owym profilu użytkownika Jimmy Is Promo pojawiły się wczoraj i dziś zupełnie nowe fotografie smartfona, a w zasadzie phabletu Galaxy Note 20 Ultra. Zaraz obok dokładnych zdjęć prezentujących najważniejsze aspekty wciąż niezapowiedzianego urządzenia pojawiła się też potwierdzenie kilku plotek i domysłów, jakie do tej pory pojawiały się w sieci. Oczywiście nie mamy pewności, co do tego czy zdjęcia umieszczone na Twitterze są w 100% autentyczne. Jednak urządzenia, jakie na nich jest wygląd wręcz identycznie co, to które wyciekło na stronie Samsunga.

Na początek kilka aspektów wizualnych, z tyłu podobnie jak w przypadku Galaxy S20 Ultra obecna będzie ogromna wystająca wyspa z aparatami. Z tą różnica, że będzie prezentować się znacznie lepiej. Obiektywy są oznaczone przez dekoracyjne obręcze, Samsung zrezygnował też z szpetnego marketingowego napisu „100x SpaceZoom”.

Z tyłu znajdą się 4 kamery, w tym zgodnie z plotkami sensor główny 108 Mpix. Zaraz obok niego najpewniej szeroki kąt, a także peryskopowy teleobiektyw, który charakteryzuje prostokątny kształt soczewki. Ostatni niewielki sensor to najpewniej ToF 3D, który został umieszczony pod lampą flesz LED. Co ciekawe sam smartfon ma być znacznie cieńszy i lżejszy niż model Ultra z tegorocznej serii S20.

➡ Składany Galaxy Z Flip

➡ Galaxy S20 w niskiej cenie

➡ Galaxy S20+ w niskiej cenie

➡ Galaxy S20 Ultra w niskiej cenie

Doskonale widać też układ przycisków, w zeszłorocznych modelach Samsung zdecydował się na przeniesienie przycisku zasilania na lewą krawędź Note 10, bo jego zdaniem było to wygodniejsze. Ostatni rok pokazał, że gigant się mylił, a nadchodzące Note 20 najpewniej będą tego doskonałym przykładem. Wszystkie przyciski znajdą się na prawej krawędzi jak ma to miejsce w każdym innym smartfonie. Jednak nie wszystko pozostało na swoim miejscu, według plotek rysik S-Pen będzie przeniesiony na drugą stronę, najpewniej za sprawą ogromnego modułu aparatów, które zabierają wiele miejsca.

Zdjęcie
Zdjęcie

Na froncie znajdzie się oczywiście ekran, jednak Samsung po raz kolejny zmniejszył ramki, nie tylko samego wyświetlacza, ale też kamerki selfie. Zmiany mamy nadzieję, że na lepsze pojawią się też w systemowej nakładce od Samsunga. Urządzenia z serii Note 20 będą sprzedawane z Androidem 10 na pokładzie oraz nakładką oneUI w wersji 2.5.

➡ Składany Galaxy Z Flip

➡ Galaxy S20 w niskiej cenie

➡ Galaxy S20+ w niskiej cenie

➡ Galaxy S20 Ultra w niskiej cenie

Na koniec najważniejsza informacja, czyli premiera serii Note, a także innych gadżetów Samsunga. Od tego samego użytkownika dowiedzieliśmy się dziś w nocy, że Samsung rozesłał już zaproszenia na oficjalne wydarzenie Unpacked, które za każdym razem przynosi nam nowe urządzenia ze stajni tego producenta. Tym razem poza serią Note mają pojawić się także nowe tablety oraz zegarki. Wiele osób czeka też na oficjalną zapowiedź drugiej generacji składanego Galaxy Fold’a. Więcej dowiemy się już za niespełna miesiąc, dokładnie 5 sierpnia ma mieć miejsce wydarzenie Galaxy Unpacked.

Źródło: The Verge, Twitter

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!