Revolut Ultra

Revolut z nowym Ultra drogim planem za 2,5 tys. zł

Revolut po raz kolejny zaskakuje świat, wprowadzając w życie Revolut Ultra, czyli drogi plan za 2,5 tysiąca złotych. W ramach tej usługi otrzymacie masę benefitów na całym świecie, o wartości nawet 20 tysięcy złotych rocznie!

Awatar Kamil Malczyk

Revolut po raz kolejny zaskakuje świat, wprowadzając w życie Revolut Ultra, czyli drogi plan za 2,5 tysiąca złotych. W ramach tej usługi otrzymacie masę benefitów na całym świecie, o wartości nawet 20 tysięcy złotych rocznie!

Najnowszy plan popularnego na całym świecie fintechu już tu jest i przyjdzie nam za niego zapłacić 2,5 tysiąca złotych!

Klientów jednak nie brakuje, bowiem w ofercie tego planu mają znaleźć się benefity o łącznej wartości około 20 tysięcy zł rocznie!

Czym jest Revolut Ultra?

Revolut Ultra to najnowszy (i jednocześnie najdroższy) plan od brytyjskiego przedsiębiorstwa i fintechu z niepodważalną renomą w krajach na całym świecie. Wspomniany plan jak na razie jest dostępny w Wielkiej Brytanii i państwach europejskich, a związane z nim korzyści możemy otrzymać po uiszczeniu opłaty w wysokości… 2500 złotych rocznie!

Revolut Ultra
źródło: Revolut

Wszystko wskazuje jednak na to, że dołączenie do rodziny Ultra naprawdę się opłaca, bowiem oprócz wyjątkowej – platynowej karty Ultra – otrzymujemy także szereg benefitów o łącznej wartości około 20 tysięcy złotych rocznie! Jeśli więc korzystalibyśmy z większości dostępnych opcji, plan ten nie tylko bardzo by nam się opłacał, ale i kilkukrotnie zwracał naszą roczną opłatę.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Revolut Ultra, nadchodzi FinTech dla burżujów

Brytyjski fintech przygotował Revolut Ultra, czyli kolejny pakiet dla najbardziej wymagających użytkowników. Zainteresowani mogą zapisać się na listę oczekujących, w zamian za co otrzymają 5% cashbacku na zakupy w pierwszym miesiącu po premierze.

Czytaj artykuł

Lotniskowe benefity w planie Ultra

Zanim jednak zdecydujecie, czy plan Ultra rzeczywiście jest dla Was, warto wspomnieć, o jakich benefitach w ogóle mówimy w przypadku tego planu. Nowa usługa od brytyjskiej firmy to przede wszystkim wsparcie dla miłośników podróży samolotami, bowiem jednym z dodatków jest darmowy dostęp do ponad 1400 salonów lotniskowych na całym świecie! Opcja ta obejmuje darmowe posiłki, napoje, a także wyjątkową obsługę, która da z siebie wszystko, abyście mogli w spokoju spędzić czas przed swoim najbliższym lotem. Według brytyjskiej marki, wartość tej oferty to nawet 1500 złotych, czyli ponad połowa rocznej opłaty!

Revolut Ultra
źródło: Revolut

Jeśli z jakiegoś powodu będziecie musieli odwołać swój lot w ostatniej chwili, to czeka na Was specjalne ubezpieczenie, niezależnie od tego, co było powodem takiej decyzji. W takiej sytuacji możecie otrzymać nawet 2200 złotych zwrotu, a w skali całego roku – nawet 26 000 złotych za odwołane loty, zakwaterowania lub wydarzenia. Do dyspozycji klientów pozostaje także Revolut Stay, dzięki któremu uzyskacie do 10% zwrotu gotówki za zakwaterowanie! Nie musicie martwić się także o nagłe wypadki podczas swoich podróży, bowiem ubezpieczenie podróżne zapewnia ochronę medyczną i dentystyczną, a także pomoże w przypadku nadwyżki kosztów wynajmu, opóźnionego lotu czy uszkodzonego bagażu. Ten pakiet usług ma być warty nawet 1300 złotych w skali roku!

Revolut Ultra
źródło: Revolut

Podczas dalekich podróży, dość problematyczną sprawą są pieniądze, a konkretniej różnice walutowe w różnych zakątkach świata. To jednak nie dotyczy klientów planu Ultra, którzy mogą operować swoją gotówką na wszelkie sposoby po korzystnych kursach wymiany. W ramach tej oferty możecie wypłacać do 10 000 złotych miesięcznie na całym świecie, bez żadnych dodatkowych opłat, co przekłada się na oszczędność w okolicach nawet 700 zł/rok.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Ogromne zmiany w aplikacji Revolut! Co nowego?

Użytkownicy aplikacji do świadczenia usług bankowych doczekali się premiery najnowszej aktualizacji! Wraz z Revolut 9.0 nadeszła możliwość założenia wspólnego konta, personalizacji swojego ekranu głównego, czy nawet… czaty grupowe!

Czytaj artykuł

Dołącz dziś i zyskaj dodatkowe korzyści

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie usługi, Revolut Ultra jest dla osób poszukujących najwyższej elastyczności podróżowania, niezrównanych korzyści związanych ze stylem życia i korzyści inwestycyjnych na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć, że jeśli już teraz postanowisz zaufać popularnemu fintechowi i skorzystasz z ich oferty za pośrednictwem listy oczekujących, to otrzymasz dodatkowe 5% zwrotu gotówki za zakupy przez pierwszy miesiąc!

źródło: Revolut

Po upływie tego okresu (oraz dla wszystkich, którzy dołączą po zakończeniu promocji) czeka na Was zwrot w wysokości 0,1% z zakupów w Europie i Wielkiej Brytanii, a także 1% na całym świecie. W ramach Revolut Ultra otrzymacie także dostęp do subskrypcji takich jak Financial Times Digital Premium, ClassPass, WeWork, NordVPN, czy wiele innych o łącznej wartości 11 000 zł! Oprócz tego, w ramach oferty Ultra klienci mogą założyć pięć dodatkowych kont dla osób w wieku 6-17 lat!

Revolut Ultra
źródło: Revolut

Nie musicie martwić się też o bezpieczeństwo swoich zakupów, bowiem w planie popularnego fintechu znalazła się pozycja, zapewniająca ochronę zakupów do 52 000 zł rocznie, w przypadku kradzieży lub uszkodzenia. Nie zabrakło też ochrony anulowanych zdarzeń (do 5200 zł), czy ochrony zwrotu za zakupy w ciągu 90 dni o dokonania płatności (do 3100 zł). Warto jednak pamiętać, iż warunkiem do uznania tych transakcji jest wykonywanie ich za pomocą dedykowanej karty .

Jakie są Wasze ogólne wrażenia na temat planu Revolut Ultra? Czy w nowej usłudze od brytyjskiego fintechu jest coś, co szczególnie przyciąga Waszą uwagę?

ŹRÓDŁO: Revolut

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez