Revolut Ultra

Revolut z nowym Ultra drogim planem za 2,5 tys. zł

Revolut po raz kolejny zaskakuje świat, wprowadzając w życie Revolut Ultra, czyli drogi plan za 2,5 tysiąca złotych. W ramach tej usługi otrzymacie masę benefitów na całym świecie, o wartości nawet 20 tysięcy złotych rocznie!

Najnowszy plan popularnego na całym świecie fintechu już tu jest i przyjdzie nam za niego zapłacić 2,5 tysiąca złotych!

Klientów jednak nie brakuje, bowiem w ofercie tego planu mają znaleźć się benefity o łącznej wartości około 20 tysięcy zł rocznie!

Czym jest Revolut Ultra?

Revolut Ultra to najnowszy (i jednocześnie najdroższy) plan od brytyjskiego przedsiębiorstwa i fintechu z niepodważalną renomą w krajach na całym świecie. Wspomniany plan jak na razie jest dostępny w Wielkiej Brytanii i państwach europejskich, a związane z nim korzyści możemy otrzymać po uiszczeniu opłaty w wysokości… 2500 złotych rocznie!

Revolut Ultra
źródło: Revolut

Wszystko wskazuje jednak na to, że dołączenie do rodziny Ultra naprawdę się opłaca, bowiem oprócz wyjątkowej – platynowej karty Ultra – otrzymujemy także szereg benefitów o łącznej wartości około 20 tysięcy złotych rocznie! Jeśli więc korzystalibyśmy z większości dostępnych opcji, plan ten nie tylko bardzo by nam się opłacał, ale i kilkukrotnie zwracał naszą roczną opłatę.

Lotniskowe benefity w planie Ultra

Zanim jednak zdecydujecie, czy plan Ultra rzeczywiście jest dla Was, warto wspomnieć, o jakich benefitach w ogóle mówimy w przypadku tego planu. Nowa usługa od brytyjskiej firmy to przede wszystkim wsparcie dla miłośników podróży samolotami, bowiem jednym z dodatków jest darmowy dostęp do ponad 1400 salonów lotniskowych na całym świecie! Opcja ta obejmuje darmowe posiłki, napoje, a także wyjątkową obsługę, która da z siebie wszystko, abyście mogli w spokoju spędzić czas przed swoim najbliższym lotem. Według brytyjskiej marki, wartość tej oferty to nawet 1500 złotych, czyli ponad połowa rocznej opłaty!

Revolut Ultra
źródło: Revolut

Jeśli z jakiegoś powodu będziecie musieli odwołać swój lot w ostatniej chwili, to czeka na Was specjalne ubezpieczenie, niezależnie od tego, co było powodem takiej decyzji. W takiej sytuacji możecie otrzymać nawet 2200 złotych zwrotu, a w skali całego roku – nawet 26 000 złotych za odwołane loty, zakwaterowania lub wydarzenia. Do dyspozycji klientów pozostaje także Revolut Stay, dzięki któremu uzyskacie do 10% zwrotu gotówki za zakwaterowanie! Nie musicie martwić się także o nagłe wypadki podczas swoich podróży, bowiem ubezpieczenie podróżne zapewnia ochronę medyczną i dentystyczną, a także pomoże w przypadku nadwyżki kosztów wynajmu, opóźnionego lotu czy uszkodzonego bagażu. Ten pakiet usług ma być warty nawet 1300 złotych w skali roku!

Revolut Ultra
źródło: Revolut

Podczas dalekich podróży, dość problematyczną sprawą są pieniądze, a konkretniej różnice walutowe w różnych zakątkach świata. To jednak nie dotyczy klientów planu Ultra, którzy mogą operować swoją gotówką na wszelkie sposoby po korzystnych kursach wymiany. W ramach tej oferty możecie wypłacać do 10 000 złotych miesięcznie na całym świecie, bez żadnych dodatkowych opłat, co przekłada się na oszczędność w okolicach nawet 700 zł/rok.

Dołącz dziś i zyskaj dodatkowe korzyści

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie usługi, Revolut Ultra jest dla osób poszukujących najwyższej elastyczności podróżowania, niezrównanych korzyści związanych ze stylem życia i korzyści inwestycyjnych na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć, że jeśli już teraz postanowisz zaufać popularnemu fintechowi i skorzystasz z ich oferty za pośrednictwem listy oczekujących, to otrzymasz dodatkowe 5% zwrotu gotówki za zakupy przez pierwszy miesiąc!

źródło: Revolut

Po upływie tego okresu (oraz dla wszystkich, którzy dołączą po zakończeniu promocji) czeka na Was zwrot w wysokości 0,1% z zakupów w Europie i Wielkiej Brytanii, a także 1% na całym świecie. W ramach Revolut Ultra otrzymacie także dostęp do subskrypcji takich jak Financial Times Digital Premium, ClassPass, WeWork, NordVPN, czy wiele innych o łącznej wartości 11 000 zł! Oprócz tego, w ramach oferty Ultra klienci mogą założyć pięć dodatkowych kont dla osób w wieku 6-17 lat!

Revolut Ultra
źródło: Revolut

Nie musicie martwić się też o bezpieczeństwo swoich zakupów, bowiem w planie popularnego fintechu znalazła się pozycja, zapewniająca ochronę zakupów do 52 000 zł rocznie, w przypadku kradzieży lub uszkodzenia. Nie zabrakło też ochrony anulowanych zdarzeń (do 5200 zł), czy ochrony zwrotu za zakupy w ciągu 90 dni o dokonania płatności (do 3100 zł). Warto jednak pamiętać, iż warunkiem do uznania tych transakcji jest wykonywanie ich za pomocą dedykowanej karty .

Jakie są Wasze ogólne wrażenia na temat planu Revolut Ultra? Czy w nowej usłudze od brytyjskiego fintechu jest coś, co szczególnie przyciąga Waszą uwagę?

ŹRÓDŁO: Revolut

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!