Wielkie promocje w RTV Euro AGD

Wielkie promocje w RTV Euro AGD

Wakacje dla niektórych już się rozpoczęły, a dla innych zaczną się już za kilka dni. W sklepie RTV Euro AGD wystartowała właśnie wielka promocja, o niezwykle prostych założeniach. Kupując dziś, płacicie dopiero w przyszłym roku.

Rok 2020 zostanie zapamiętany na długo i to niestety w ten negatywny sposób. Dlatego czemu nie umilić sobie go choć trochę i nie skorzystać z tak przyjemnych promocji. Co więcej już jakiś czas temu przygotowaliśmy dla Was kilka poradników produktowych, by ułatwić wam podjęcie decyzji, czy też podsunąć jakieś ciekawe pomysły na przykład na prezent.

Reklama

Jaki głośnik kupić?

Na początek gadżet idealny na każdą letnią wycieczkę, czyli oczywiście głośnik bluetooth. W poradniku znalazły się propozycje, które nie przekraczają ceną progu 60 zł, ale nie zapomnieliśmy też o prawdziwych imprezowych bestiach. Innymi słowy, każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie, niezależnie od tego czy szuka niewielkiego głośnika, który dosłownie zmieści się w kieszeni, czy też ogromnego głośnika z jeszcze większą iloscią funkcji i mocą, która w zupełności wystarczy do rozkręcenia niejednej imprezy.

➡ Wielkie promocje w RTV Euro AGD

Jaki laptop kupić?

Dziś prawie każdy korzysta z laptopa i nie ma się co temu dziwić. Przez ostatnie lata mobilne komputery stały się tak wydajne, że bez trudu dają sobie radę z najbardziej wymagającymi zadaniami. Praca w programach graficznych czy do obróbki wideo przestała być dla nich większym wyzwaniem. Jednak wiadomo, że nie każdy potrzebuje tak wydajnej maszyny do przeglądania mediów społecznościowych czy obejrzenia najnowszej produkcji Neflixa w domowym zaciszu. Dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji, zarówno dla osób szukających taniego laptopa na co dzień, czy też maszyny do pracy. Nie zapomnieliśmy także o entuzjastach gamingu.

Jaki tablet kupić?

Skoro nie laptop to może tablet? Już od jakiegoś czasu producenci takich gadżetów chcą nas przekonać, że tablety to następne wcielenie ultra mobilnych laptopów, które mogą z nimi konkurować pod względem wydajności. Ciężko się nie zgodzić z takim tokiem rozumowania, szczególnie kiedy spojrzymy na takie konstrukcje jak iPad Pro, czy Galaxy Tab S6. Tablety działające na procesorach znanych ze smartfonów doskonale radzą sobie zarówno w codziennych zadaniach jak i wymagających aplikacjach do obróbki.

➡ Wielkie promocje w RTV Euro AGD

Jaki monitor kupić?

Niezależnie od tego, czy pracujecie, gracie czy relaksujecie się przy laptopie, tablecie albo komputerze stacjonarnym – większy ekran zawsze może się przydać. Nie tylko umili wam pracę nad nowym projektem, ale także pozwoli osiągnąć lepsze wyniki w grach. Na dokładkę oczywiście pozostał Netflix ‘n’ Chill na większym ekranie. Podobnie jak w poprzednich przypadkach przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, w różnych przedziałach cenowych.

Reklama

Poradnik jak wybrać drukarkę do domu?

Na koniec skupiliśmy się na poradniku, na co zwrócić uwagę przy wyborze drukarki. Na rynku można znaleźć wiele urządzeń wielofunkcyjnych, które poza opcją drukowania oferują też funkcję skanera czy ksero. Pojawiły się tam naszym zdaniem najważniejsze elementy, na które musicie zwrócić uwagę szukając nowej drukarki do domu lub małego biura.

➡ Wielkie promocje w RTV Euro AGD

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!