Do
góry
Hama Fit Track 5900 5

Fit Track 5900 | Najnowszy smart-zegarek od Hamy

Hama z pewnością nie zwalnia w tym roku tempa i prezentuje kolejny gadżet, tym razem jest to smart zegarek, który powinien spodobać się osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Oczywiście nie zabrakło tak podstawowych funkcji jak między innymi powiadomienia.

Funkcjonalności dla aktywnych i dbających o zdrowie

Jednak smartwatch Hama Fit Track 5900 to jak sama nazwa wskazuje zegarek sportowy, a na jego pokładzie znalazło się wiele funkcji kierowanych właśnie do osób aktywnych. Najnowsza propozycja od Hamy przy wadze zaledwie 39 g jest niemal niewyczuwalna na nadgarstku i bardzo wygodna, dlatego doskonale nadaje się do codziennego noszenia. A do tego cechuje się uniwersalnym designem, który trafi w gusta wielu osób pasując jednocześnie do codziennych stylizacji poza siłownią.

➡ Hama Fit Track 5900

➡ Hama Fit Track 3900

➡ Hama Fit Track 1900

Opaska została zaprojektowana z myślą o osobach uprawiających sport na co dzień i prowadzących zdrowy tryb życia. To z tego powodu jest wyposażona w liczne funkcje, które to po prostu ułatwiają. Wśród nich znajduje się krokomierz, który na bieżąco informuje o liczbie wykonanych kroków, przeliczając je od razu na kilometry, przeliczanie dziennego bilansu kalorii czy funkcja przypominania o ruchu, o którym można często zapomnieć wykonując zwłaszcza pracę biurową. Smartwatch dodatkowo umożliwia monitorowanie tętna przez całą dobę.

Znając te parametry można dopasować intensywność treningu i ochronić się przed nadmiernym wysiłkiem. Ponadto przez 24 godziny na dobę wykonuje on pomiar częstości uderzeń serca nawet w fazach spoczynku i snu, a za pomocą analizy snu informuje, jak długo spędziliście w fazie REM, a ile czasu spędziliście w tak zwanym śnie płytkim. Zegarek sportowy Hama Fit Track 5900 przypomina także o tym, aby każdego dnia wypijać odpowiednią ilość płynów – czyli co najmniej 1,5 l – to ważne zarówno dla zdrowia psychicznego, jak i fizycznego.

➡ Hama Fit Track 5900

➡ Hama Fit Track 3900

➡ Hama Fit Track 1900

Przemyślane rozwiązanie

Smart zegarek byłby jedynie kolejnym gadżetem bez dedykowanej aplikacji, która znacząco poszerza jego możliwości i funkcje dając między innymi dostęp do powiadomień. W dedykowanej aplikacji użytkownik ma dostęp do 22 dyscyplin sportowych, wybierając cztery z nich i dodając do fabrycznie zapisanych w smartwatchu sportów: biegania i chodzenia, można w dowolnym momencie odszukać przebieg treningu i porównać swoje wyniki.

Dodatkowo dzięki zintegrowaniu zegarka z GPS możecie rejestrować swoją trasę bez konieczności korzystania ze smartfona, a po ukończonym treningu będziecie mieć dostęp do podglądu całej trasy w aplikacji Hama FIT. Nowością w tym urządzeniu w przypadku urządzeń od Hamy jest klasa ochrony IP68, dzięki której zegarek nadaje się do korzystania w otoczeniu wody, dlatego sprawdzi się zarówno podczas deszczu, jak i na basenie. Co ciekawe, dzięki funkcji zdalnego uruchamiania z poziomu smartwatcha można sterować aparatem fotograficznym smartfona w celu zrobienia perfekcyjnego selfie podczas uprawiania sportu, ale także w każdej innej sytuacji.

➡ Hama Fit Track 5900

➡ Hama Fit Track 3900

➡ Hama Fit Track 1900

Urządzenie wysyła powiadomienia przy pomocy wibracji i informacji na wyświetlaczu – z podglądem wiadomości z aplikacji WhatsApp, serwisu Facebook, wiadomości SMS, połączeń, wiadomości e-mail, kalendarza i wielu innych. Co niezwykle istotne opaska na pojedynczym ładowaniu wytrzyma nawet do 12 dni, a ładuje się ją dwie godziny za pomocą dołączonego kabla USB. Sugerowana cena w jakiej nowy zegarek ma być dostępny wynosi 199,00 zł.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

  • Witam. Nie wiem jak wyłączyć głośne powiadomienia message? Nie można korzystać z opaski hama fit 5900.