Do
góry
HP ProBook 455 G7_Rear Left

HP przedstawia nowe ProBooki z procesorami AMD Ryzen 4000

Producent informuje o premierze dwóch nowych laptopów HP ProBook – 445 G7 oraz 455 G7, pierwszych notebookach biznesowych HP z procesorami AMD Ryzen 4000.

Firma HP zaprezentowało nowe laptopy HP ProBook 445 G7 oraz 455 G7 stworzone z myślą o rozwijających się firmach i specjalistach pracujących zdalnie. Są to jednocześnie pierwsze biznesowe urządzenia HP wyposażone w najnowsze procesory z serii AMD Ryzen™ 4000. Nowe ProBook’i oferują także wiodące funkcje producenta i rozwiązania bezpieczeństwa HP, takie jak HP Sure Start, HP Sure Sense, HP Privacy Camera jak i opcjonalnie HP Sure View Gen 3.

Małe i średnie firmy, a szczególnie teraz także osoby pracujące zdalnie potrzebują laptopa wyposażonego we wszystko, co jest potrzebne do wykonywania pracy w dowolnym miejscu. Zaczynając od niezawodnej wydajności i długiej żywotności baterii, po zabezpieczenia wysokiej klasy i szybką łączność z siecią. Blisko 77% specjalistów ds. HR oraz menedżerów w małych i średnich firmach, za największe wyzwanie w zakresie zarządzania uważa właśnie przestarzałe systemy i technologie.

🛒 Sprawdź laptopy w niskich cenach

Laptopy HP ProBook 445 G7 i HP ProBook 455 G7, z systemem Windows 10, zapewniają optymalną wydajność m.in. dzięki procesorom z serii AMD Ryzen™ 4000. To właśnie dzięki nim są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej intensywnego dnia pracy za sprawą wielowarstwowych zabezpieczeń, wydajności oraz niezawodności.

Nowe ProBooki z serii 400 można przedstawi w kilku prosty, ale co najważniejsze kluczowych kategoriach. Te sprawiają, że ten sprzęt doskonale nadaje się do biznesu, zarówno tego prowadzonego z domowego zacisza, dobrze wszystkim znanej przestrzeni biurowej jak i będąc na podróży służbowej.

Niezawodna wydajność

Najnowsza seria procesorów AMD Ryzen™ 4000, dostępna z cztero-, sześcio- lub ośmiordzeniowymi jednostkami, w połączeniu z długim czasem pracy baterii ułatwią wykonywanie najcięższych zadań. Szybkie ładowanie komputera, nawet do 50% baterii w 30 minut, zapewni rozwiązanie HP Fast Charge.

🛒 Sprawdź laptopy w niskich cenach

Doskonałe zabezpieczenia

Świetna ochrona dzięki wbudowanym funkcjom zabezpieczeń i prywatności od podstawowego systemu wejścia-wyjścia (BIOS) w górę, w tym HP Sure Start, HP Sure Sense, HP Privacy Camera i opcjonalnym HP Sure View Gen 3. Samonaprawiający BIOS HP Sure Start dla AMD automatycznie odzyskuje zaatakowane oprogramowanie i naprawia uszkodzenia bez interwencji informatyków czy użytkownika.

HP Sure Sense wykorzystuje sztuczną inteligencję do rozpoznawania i poddawania kwarantannie nieznanych wcześniej rodzajów ataków, pomagając zapobiegać zagrożeniom jeszcze przed ich wystąpieniem. Zintegrowana kamera HP Privacy Camera jest wyposażona w fizyczną zaślepkę, która blokuje obiektyw kamery, dbając o prywatność użytkownika, natomiast opcjonalny HP Sure View Gen3 natychmiast blokuje próby podglądu naszego ekranu, redukując światło widzialne podczas oglądania ekranu z boku, czyniąc go na pozór ciemnym i nieczytelnym.

Stworzone dla biznesu

To niezwykle smukłe urządzenia o płaskiej konstrukcji zawiasu umożliwiającego otwarcie ekranu do 180 stopni, które przeszły 19 testów MIL-STG 810G. Oferują trwałą i stylową aluminiową obudowę, która zabezpiecza niemal bezramkowy wyświetlacz i aluminiową klawiaturę wydrukowaną z pomocą technologii 3D. Urządzenia mogą pracować w trybie komputerów stacjonarnych dzięki uniwersalnej, eleganckiej i kompaktowej stacji dokującej HP USB-C Dock G5.

Opcja Extended Range Wireless LAN zwiększa zasięg i poprawia łączność podczas korzystania z Wi-Fi®, umożliwiając użytkownikom pracę na większą odległość od punktu transmisji oraz szybką przepustowość danych na krótszych odległościach. Dzięki opcjonalnej technologii Wi-Fi 6 można uzyskać szybkie i niezawodne połączenie nawet w miejscach z dużym zagęszczeniem sieci bezprzewodowych.

🛒 Sprawdź laptopy w niskich cenach

Cena i dostępność

  • HP ProBook 455 G7 będzie dostępny od czerwca 2020 w cenie od 3499 PLN brutto
  • HP ProBook 445 G7 będzie dostępny od czerwca 2020 w cenie od 3499 PLN brutto
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!