Poznajcie ASUS ZenBook S 13 OLED, czyli najcieńszego ultrabooka na rynku!

Poznajcie ASUS ZenBook S 13 OLED, czyli najcieńszego ultrabooka na rynku!

Tajwański ASUS właśnie zaprezentował swojego najnowszego ultrabooka w postaci modelu ZenBook S 13 OLED. Jest to jeden z najlżejszych i najcieńszych tego typu urządzeń na rynku, który jednocześnie zaskakuje znakomitą wydajnością!

Tajwańskie przedsiębiorstwo już od kilkunastu lat rozwija segment ultrabooków, co i rusz prezentując kolejne modele!

Ich najnowszy ultrabook to jedna z najpotężniejszych pozycji na rynku, która prezentuje maksymalną wydajność w niewielkim opakowaniu.

Reklama

Wydajność modelu
ASUS ZenBook S 13 OLED

Jeśli chodzi o wydajność tego niewielkiego ultrabooka, to jego główną kartą przetargową jest zdecydowanie procesor Intel Core i7 13. generacji. Drugim, równie ważnym filarem, jest oczywiście układ graficzny Intel iRIS Xe, znany z najwydajniejszych maszyn dostępnych na rynku. Idąc dalej, trudno nie wspomnieć o możliwości doboru aż do 32 GB RAM LPDDR5 5200 MHz i nawet 1 TB pamięci na najważniejsze dane.

ZenBook S 13 OLED - oficjalna premiera

Jednym z najważniejszych aspektów przy wyborze notebooka jest również jego ekran, który – w zależności od celu wykorzystania – musi spełniać określone oczekiwania. ASUS ZenBook S 13 OLED to notebook z ekranem o rozdzielczości 2800 x 1800 i maksymalną jasnością na poziomie 550 nitów. Co więcej, technologia ASUS Lumina OLED to między innymi aż 120 Hz częstotliwości odświeżania, do 70% mniej niebieskiego światła, lepsze odwzorowanie kolorów (odzwierciedlenie prawdziwej czerni) i czystsze zdjęcia!

ZenBook S 13 OLED - dostępne kolory

Działanie ASUS ZenBook S 13 OLED opiera się na najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows 11 Pro, a obecny wewnątrz notebooka akumulator pozwoli użytkownikom na nawet 14 godzin pracy bez ładowania! Wrażenia dźwiękowe o najwyższej jakości na rynku zapewniają rozwiązania renomowanej marki Harman Kardon. W najnowszym notebooku od ASUS-a nie zabrakło również profesjonalnych rozwiązań w zakresie jakości wideo, dzięki czemu nie musimy martwić się o obecność w trakcie wideorozmów.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

MSI pokazuje najmocniejsze laptopy na rynku. Na pokładzie Intel i9 i NVIDIA RTX 4090

W ubiegłym tygodniu miała miejsce polska premiera najnowszych laptopów MSI, na pokładzie których znalazły się najnowsze procesory Intel Core i9 i karty graficzne NVIDIA RTX 4090. Jakie modele pojawiły się w portfolio firmy i co sobą oferują?

Czytaj artykuł
Reklama

Notebook lekki jak piórko –
jak to w ogóle możliwe?

Jak już wspominaliśmy wcześniej, ASUS ZenBook S 13 OLED zasługuje na miano jednego z najlżejszych i najcieńszych notebooków dostępnych obecnie na rynku. Dzięki temu jest on zdecydowanie świetnym wyborem dla osób, które nie zatrzymują się w miejscu nawet na chwilę! Wysoka mobilność tego urządzenia pozwala na wykonywanie codziennych obowiązków i realizowanie swoich pasji w dosłownie każdym miejscu na ziemi, niezależnie od pory dnia czy nocy.

ZenBook S 13 OLED - recykling

To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie zastosowanie nowego tworzywa o nazwie „plasma ceramic aluminium”. Według producenta, ma on nie tylko wyglądać zdecydowanie lepiej, niż wcześniej wykorzystywane materiały, ale ma być też zdecydowanie trwalszy na uszkodzenia i bardziej odporny na korozję. Wspomniane tworzywo ma również zdecydowanie lepszy wpływ na środowisko, bowiem w aż 100% nadaje się do recyklingu.

Czy ASUS ZenBook S 13 OLED wzbudził Wasze zainteresowanie? Na co dzień wolicie korzystać z notebooka, gamingowego laptopa czy może stacjonarnych maszyn?

ŹRÓDŁO: ASUS

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!