Do
góry
roccat_12x_aimo_technoatrefa (1)

Roccat Vulcan 12X AIMO | Moc gamingu w zupełnie nowym wydaniu!

Marka Roccat w ostatnich latach trochę odeszła w cień na naszym rynku, jednak to się powoli zmienia, między innymi za sprawą premier takich cudeniek jak trzy nowe klawiatury Vulcan – modele 120, 121 oraz 122, wszystkie trzy z dopiskiem AIMO.

Trzy nowe modele klawiatur mają sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających graczy. To wszystko ma się udać za sprawą połączenia technicznej innowacji, solidności wykonania, podświetlenia AIMO, a także tego, że w klawiaturach zastosowano przełączniki Titan, które zaprojektowano specjalnie z myślą o graczach.

Siła niemieckiego wzornictwa i inżynierii

Najnowsze mechaniczne klawiatury to pierwsze urządzenia w ofercie marki ROCCAT z autorskimi zaprojektowanymi od podstaw przełącznikami Titan. Te właśnie przełączniki stworzono z myślą o graczach szukających precyzyjnego i szybkiego działania klawiszy. Zaprojektowano je, aby tchnąć nieco życia i innowacji w zastany świat technologii przełączników mechanicznych. W klawiaturach z serii Vulcan znalazły się właściwie dwa rodzaje przełączników Titan.

⬇ Kup klawiatury w SUPER cenach ⬇

➡ Vulcan 120 AIMO

➡ Vulcan 121 AIMO

➡ Vulcan 122 AIMO

Wszystkie mają cichy, lecz wyczuwalny punkt aktywacji, w przypadku modeli Vulcan 120 i 122 AIMO znajduje się on na poziomie 1,8 mm natomiast cały skok klawisza to 3,6 mm. Różnica pojawia się w przypadku modelu Vulcan 121 AIMO tam punkt aktywacji i skok wynoszą odpowiednio 1,4 mm i 3,6 mm. Dodatkowo każdy przełącznik zawiera specjalną obudowę, która zmniejsza jego drganie podczas naciśnięcia.

Szybkość, precyzja i RGB

Przełączniki zbudowano tak, aby zminimalizować kontakt przy odbiciu, co pozwala oprogramowaniu o 20%, a w przypadku modelu Vulcan 121 AIMO nawet o 30% szybciej wykrywać naciśnięcie. Klawiatury Vulcan mogą się też pochwalić ultralekkimi, nawet o 50% lżejszymi niż zwykłe, nakładkami na klawisze. Połączenie tych wszystkich aspektów w całość sprawia, że każde naciśnięcie jest szybkie i precyzyjne.

Urządzenia zostały wyposażone w system podświetlenia AIMO, który opiera się na trwałych diodach LED i przezroczystych obudowach przełączników, które równomiernie rozkładają oświetlenie. System żywego światła można skonfigurować oddzielnie dla każdego klawisza w 16,8 mln kolorów lub charakterystycznym dla marki ROCCAT błękicie.

Warto dodać, że AIMO jest jednocześnie systemem oświetlenia i swoistym ekosystemem, którego użyteczność wzrasta wraz z liczbą podłączonych urządzeń w standardzie AIMO. System organicznie reaguje na sytuację i wyświetla najwyższej jakości efekty świetlne bez potrzeby konfiguracji. Nie można pozostać obojętnym także na nowoczesny i stylowy design urządzeń.

Modele Vulcan 120 i 121 AIMO dostępne są w czarnym kolorze obudowy, natomiast Vulcan 121 AIMO – białym. Metalowa płyta wzmacnia klawiatury i chroni je przed wstrząsami, a klawisze są tak skonstruowane, żeby nie osiadał na nich kurz. Odłączana podpórka pod nadgarstki i płaski, ultra–niski profil znacząco poprawiają ergonomię i wygodę użytkowania nawet podczas długich sesji.

Cena i dostępność

Najnowsze klawiatury Roccat Vulcan 120, 121, 122 w ekosystemie AIMO opracowano w oparciu o zalety niemieckiego wzornictwa i inżynierii, dając narzędzia do gier, które pozwalają poczuć precyzję już od pierwszego dotknięcia.

⬇ Kup klawiatury w SUPER cenach ⬇

➡ Vulcan 120 AIMO

➡ Vulcan 121 AIMO

➡ Vulcan 122 AIMO

Klawiatury są już teraz dostępne w polskich sklepach w cenie 589 zł niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujecie.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!