Do
góry

INEA wprowadza symetryczne łącza światłowodowe dla wszystkich!

Podczas targów PGA w poznaniu mieliśmy okazję poznać stanowisko dostawcy INEA na temat między innymi pokrycia siecią światłowodową całej Polski. Miejsce miała także zapowiedź symetrycznego łącza światłowodowego o przepustowości 10 Gb/s dla użytkowników korzystających z technologii FTTH.

Łącze symetryczne oznacza, że prędkość pobierania równa jest prędkości wysyłania danych. Dzisiaj INEA poinformowała o przekształceniu swojej dotychczasowej oferty w taki sposób iż oferowane są jedynie opcje łącza symetrycznego. Co więcej ceny żadnej z dotychczasowych ofert nie uległy zmianie.

“Wiemy, że dla wielu naszych klientów wysyłanie plików jest równie ważne, jak ich pobieranie. Jeśli technologia coś umożliwia, to my chcemy to udostępniać naszym klientom i stąd pomysł na tę zmianę. Wczoraj obchodziliśmy Gimme Fiber Day, czyli międzynarodowy dzień światłowodu do domu i pomyśleliśmy, że to doskonała okazja, żeby ogłosić niespodziankę dla wszystkich klientów FTTH INEA. Tych, którzy korzystają ze starszych technologii, jak HFC, chcemy w ten sposób zachęcić do zmiany właśnie na światłowód.” Michał Bartkowiak Chief Operating Officer INEA

Bez tytułu.jpg

Obecnie w ofercie INEA dostępnych jest 5 wariantów światłowodowego internetu. Zaczynając od 100 Mb/s za 49,90 zł, a kończąc na 10 Gb/s za 399,90 zł. Zmiana ta dotyczy zarówno osób, które podpiszą umowę jak i obecnych już abonentów, a jest ich ponad 90 tysięcy w całej Wielkopolsce.

INEA poinformowała także, iż od teraz w ich ofercie dostępne będą jedynie światłowodowe łącza symetryczne, dotyczy to głównie powstających sieci w wielkopolsce i poza nią.

Źródło:

  1. Informacja prasowa

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!