Lenovo Yoga

Nowe laptopy Lenovo dla prawdziwych pracoholików!

Po głośnej premierze laptopów dla graczy, Lenovo prezentuje teraz sprzęt dla tych, którym zależy przede wszystkim na wydajnej i wygodnej pracy! Idealnym wyborem do codziennych zadań mają być właśnie urządzenia z serii Yoga Slim i Yoga Pro!

Awatar Kamil Malczyk

Po głośnej premierze laptopów dla graczy, Lenovo prezentuje teraz sprzęt dla tych, którym zależy przede wszystkim na wydajnej i wygodnej pracy! Idealnym wyborem do codziennych zadań mają być właśnie urządzenia z serii Yoga Slim i Yoga Pro!

Po premierze wydajnych laptopów gamingowych, tym razem chiński producent przygotował coś specjalnie dla osób pracujących… mobilnie!

Do portfolio marki wskoczyło kilka interesujących pozycji, które – oprócz wydajności – oferują także elegancki design, niską wagę czy świetne ekrany!

Lenovo Yoga Pro 9i,
czyli wydajność przede wszystkim

Jednym z najnowszych modeli laptopów do codziennego użytku zaprezentowanych przez Lenovo jest Yoga Pro 9i. Za wydajność tego urządzenia odpowiada 13. generacja procesorów Intel Core, u boku której działa potężna karta graficzna NVIDIA RTX 4070. Laptop ten dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, a także dwóch wariantach rozmiarowych: 14,5 lub 16 cali. Co więcej, większy ekran to także większe możliwości, za które odpowiada częstotliwość odświeżania na poziomie 165 Hz, jasność równa 1200 nitom czy rozdzielczość 3,2K.

Lenovo Yoga Pro 9i

Lenovo Yoga Slim 7 –
wysoka moc w lekkim urządzeniu

Kolejny z nowych przedstawicieli portfolio chińskiego Lenovo to laptop z 14,5-calowym wyświetlaczem PureSight OLED, będący w stanie obsłużyć rozdzielczość 3K. Aby jednak wszystko było odpowiednio ostre, płynne i realistyczne, potrzebuje on odpowiednich pomocników! Tę rolę w zespole pełnią procesory spod szyldu AMD, a konkretniej przedstawiciele serii Ryzen 7000.

Lenovo Yoga Slim 7

Warto również wspomnieć, że Yoga Slim 7 to zaledwie 13,9 mm grubości, a w samym laptopie znalazła się bateria o pojemności 70Whr. Nie trzeba więc nikomu wyjaśniać, że jest to wręcz idealny wybór dla osób, które w ciągu dnia bardzo dużo się przemieszczają i po prostu potrzebują mobilnego (ale i wydajnego!) urządzenia.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Lenovo przedstawia nowe laptopy dla graczy z serii Lenovo Slim i LOQ Gaming

Chińska marka Lenovo po raz kolejny udowadnia, że nie zapomina o laptopowych graczach. Oto najnowsze laptopy gamingowe o zaskakującej wydajności, ale wśród nowych produktów znalazł się też nowy desktop czy ultraszybkie monitory!

Czytaj artykuł

Lenovo Yoga 7:
modele podstawowe vs PRO

Mówiąc o modelach podstawowych, mamy oczywiście na myśli laptopy oznaczone jako Yoga 7 i Yoga 7i. Najłatwiejszą odpowiedzią na zadane wyżej pytanie byłoby po prostu stwierdzenie, że urządzenia określone jako Pro są po prostu „lepsze”. Jak to jednak wygląda w rzeczywistości? Na pokładzie podstawowych modeli znalazły się takie komponenty jak najnowsze procesory Intel 13. generacji lub – dla fanów konkurencji – AMD Ryzen 7000. Jasnym więc jest, że niezależnie od zadań, które będziecie wykonywać, w żadnym stopniu nie musicie się martwić o wydajność. Nie będziecie mogli narzekać także na wyświetlacze, czyli panelu OLED o rozdzielczości do 2,8K z proporcją ekranu 16:10.

Lenovo Yoga Pro 7 - zdjęcie od przodu
Lenovo Yoga Pro 7

Co oferują więc modele sygnowane dopiskiem Pro (Yoga Pro 7/7i)? Podobnie jak w przypadku standardowych modeli i tutaj potencjalni klienci mogą wybierać między Intelem, a AMD. Oprócz tego, do ich dyspozycji trafiają karty graficzne od NVIDII, w postaci RTX 3050 lub RTX 4050. Na pierwszym planie znalazł się za to 14,5-calowy wyświetlacz PureSight Pro o rozdzielczości 3K, jasności 400 nitów i częstotliwości odświeżania równej 120 Hz.

Jak według Was prezentują się najnowsze laptopy Lenovo, stworzone dla osób mobilnych? Wolelibyście wybrać smukłą elegancję, czy raczej gamingową maszynę?

ŹRÓDŁO: Lenovo

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez