Samsung UNPACKED 2019 – Premiera Galaxy FOLD!

Coroczny event organizowany przez Samsunga, czyli UNPACKED 2019. Już od samego początku Koreański gigant zaprezentował nam “zajawkę” najbardziej oczekiwanego urządzenia całej konferencji.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Galaxy Fold będzie dostępny w 4 wersjach kolorystycznych oraz ogromnym 7.3 – calowym ekranem. Będzie on wspierać także zupełnie nową funkcję umożliwiającą podzielenie ekranu na 3 fragmenty, co oczywiście przełoży się na wielozadaniowość.

Ekrany według zapewnień mają być w pełni zsynchronizowane podczas przełączania się między nimi. Wszystko dzięki współpracy z deweloperami odpowiedzialnymi za system Android. Sercem nowego smartfona będzie Snapdragon 855, aż 12 GB pamięci RAM oraz 512 GB pamięci wewnętrznej.

Inżynierowie stojący za nowym modelem Galaxy stanęli przed wyzwaniem zasilenia tak nietypowego urządzenia. Wewnątrz znalazły się aż 2 baterie, które współpracują ze sobą przez cały czas pracy.

Najlepsze oferty

Smartfony Xiaomi NAJTANIEJ!

Okazje na inne smartfony!

System jest wyposażony w aż 6 kamer, połączonych w trzy odzielne komplety. Zostały tak rozwiązane by zawsze dostępna był tylna kamera niezależnie od stanu urządzenia. Z tyłu znajdziemy 3 sensory, po rozłożeniu ukazują się nam kolejne dwa, natomiast ostatni znajduje się na froncie urządzenia.

Wewnątrz opakowania, w którym znajdzie się Galaxy Fold mają znaleźć się między innymi najnowsze słuchawki bezprzewodowe słuchawki od Samsunga.

Najlepsze oferty

Smartfony Xiaomi NAJTANIEJ!

Okazje na inne smartfony!

Cena składanego modelu będzie zaczynać się od 1.980 $. Oczywiście w tej cenie otrzymamy najbardziej podstawowy model, a na rynek trafią dokładnie 26 kwietnia 2019 roku.

Źródła:

  1. Samsung NewsRoom
Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez