Do
góry
Samsung-Galaxy-Fold_1

Samsung UNPACKED 2019 – Premiera Galaxy FOLD!

Coroczny event organizowany przez Samsunga, czyli UNPACKED 2019. Już od samego początku Koreański gigant zaprezentował nam “zajawkę” najbardziej oczekiwanego urządzenia całej konferencji.

Galaxy Fold będzie dostępny w 4 wersjach kolorystycznych oraz ogromnym 7.3 – calowym ekranem. Będzie on wspierać także zupełnie nową funkcję umożliwiającą podzielenie ekranu na 3 fragmenty, co oczywiście przełoży się na wielozadaniowość.

Ekrany według zapewnień mają być w pełni zsynchronizowane podczas przełączania się między nimi. Wszystko dzięki współpracy z deweloperami odpowiedzialnymi za system Android. Sercem nowego smartfona będzie Snapdragon 855, aż 12 GB pamięci RAM oraz 512 GB pamięci wewnętrznej.

Inżynierowie stojący za nowym modelem Galaxy stanęli przed wyzwaniem zasilenia tak nietypowego urządzenia. Wewnątrz znalazły się aż 2 baterie, które współpracują ze sobą przez cały czas pracy.

⤵ Najlepsze oferty ⤵
↪ Smartfony Xiaomi NAJTANIEJ!
↪ Okazje na inne smartfony!

Sprawdź cenę Samsung Galaxy S10 ⤵
Samsung Galaxy S10E
Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+

System jest wyposażony w aż 6 kamer, połączonych w trzy odzielne komplety. Zostały tak rozwiązane by zawsze dostępna był tylna kamera niezależnie od stanu urządzenia. Z tyłu znajdziemy 3 sensory, po rozłożeniu ukazują się nam kolejne dwa, natomiast ostatni znajduje się na froncie urządzenia.

Wewnątrz opakowania, w którym znajdzie się Galaxy Fold mają znaleźć się między innymi najnowsze słuchawki bezprzewodowe słuchawki od Samsunga.

⤵ Najlepsze oferty ⤵
↪ Smartfony Xiaomi NAJTANIEJ!
↪ Okazje na inne smartfony!

Sprawdź cenę Samsung Galaxy S10 ⤵
Samsung Galaxy S10E
Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+

Cena składanego modelu będzie zaczynać się od 1.980 $. Oczywiście w tej cenie otrzymamy najbardziej podstawowy model, a na rynek trafią dokładnie 26 kwietnia 2019 roku.

Źródła:

  1. Samsung NewsRoom
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!