Out Of The Box, czyli nowy sklep internetowy od InPostu

InPost myśli nieszablonowo, na co wskazuje sam pomysł, jak i nazwa strony internetowej “Out of the Box”. Za jej pośrednictwem możecie zakupić przedmioty z logiem marki, jeśli jesteście jej fanem.

Awatar Marta Urbaniak

InPost myśli nieszablonowo, na co wskazuje sam pomysł, jak i nazwa strony internetowej “Out of the Box”. Za jej pośrednictwem możecie zakupić przedmioty z logiem marki, jeśli jesteście jej fanem.

InPost stworzył własny sklep internetowy z najróżniejszymi produktami w 6 kategoriach.

Out Of The Box” stawia na eko materiały z recyklingu.

InPost na stronie “Out of the Box” w swoim asortymencie produktów posiada przedmioty do ogrodu, sprzęty outdoorowe i przeznaczone do sportu, ale również zabawki i fanty dla dzieci. Nie zabraknie też ubrań z nadrukami i kolorystyką InPostu oraz czego można było się spodziewać po branży – opakowania do własnych wysyłek.

Kategorii jest trochę, jednak samego asortymentu jest już o wiele mniej. To dopiero początek marki i pierwsze kroki stworzenia własnego sklepu internetowego. Można się spodziewać, że wraz z upływem czasu zwiększa się liczba produktów, a może nawet liczba kategorii.

Prostota i szlachetna idea

mini Paczkomat dla dzieci z klocków ze sklepu „Out Of The Box”

Uwagę dzieci mogą przykuć klocki, które po złożeniu wyglądają jak Paczkomat. A to co wywołuje uśmiech na twarzach dorosłych to zapewne meble z kartonu, w tym stolik czy nawet fotel. Idea jest prosta, aby asortyment dał drugie życie raz użytym materiałom, mając na uwadze dobro naszej planety.

Ale to nie wszystkie produkty eko. Świetnym rozwiązaniem jest ręcznik z mikrofibry, który łatwo zabierzecie ze sobą wszędzie. Bardzo szybko pochłonie wilgoć i wyschnie w mgnieniu oka, więc świetnie nada się podczas podróży. “Paczkotorba” bawełniana na zakupy pozwoli Wam zaoszczędzić na kupowaniu zwykłych plastikowych reklamówek i przy okazji będzie to bardziej przyjazne dla środowiska.

kartonowe meble ze sklepu „Out Of The Box”

O ile nie można odmówić szlachetnej inicjatywy tworzenia produktów, tak ciężko poważnie podchodzić do używania mebli z kartonu, które nie przetrwają zbyt długo. A w szczególności w domach osób, które posiadają czworonożnych pupili. Podstawka z kartonu czy wcześniej wspomniane meble szybko mogą zamienić się w nową, ulubioną drapaczkę dla kota.

Hitem wśród ubrań może okazać się “Paczkokurtka”, która jest wiatroszczelna i wodoodporna. Co ciekawe zawiera dużą pojemną kieszeń z przodu niczym kangur torbę na młode potomstwo. Jest jednak niemałe ryzyko, że podczas jej noszenia możecie zostać pomyleni z kurierem InPostu.

Jeśli jesteście ciekawi całego (niewielkiego) asortymentu zajrzyjcie koniecznie na oficjalną stronę.

Źródło: Out Of The Box

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez