Out Of The Box, czyli nowy sklep internetowy od InPostu

InPost myśli nieszablonowo, na co wskazuje sam pomysł, jak i nazwa strony internetowej “Out of the Box”. Za jej pośrednictwem możecie zakupić przedmioty z logiem marki, jeśli jesteście jej fanem.

InPost stworzył własny sklep internetowy z najróżniejszymi produktami w 6 kategoriach.

Out Of The Box” stawia na eko materiały z recyklingu.

InPost na stronie “Out of the Box” w swoim asortymencie produktów posiada przedmioty do ogrodu, sprzęty outdoorowe i przeznaczone do sportu, ale również zabawki i fanty dla dzieci. Nie zabraknie też ubrań z nadrukami i kolorystyką InPostu oraz czego można było się spodziewać po branży – opakowania do własnych wysyłek.

Kategorii jest trochę, jednak samego asortymentu jest już o wiele mniej. To dopiero początek marki i pierwsze kroki stworzenia własnego sklepu internetowego. Można się spodziewać, że wraz z upływem czasu zwiększa się liczba produktów, a może nawet liczba kategorii.

Prostota i szlachetna idea

mini Paczkomat dla dzieci z klocków ze sklepu „Out Of The Box”

Uwagę dzieci mogą przykuć klocki, które po złożeniu wyglądają jak Paczkomat. A to co wywołuje uśmiech na twarzach dorosłych to zapewne meble z kartonu, w tym stolik czy nawet fotel. Idea jest prosta, aby asortyment dał drugie życie raz użytym materiałom, mając na uwadze dobro naszej planety.

Ale to nie wszystkie produkty eko. Świetnym rozwiązaniem jest ręcznik z mikrofibry, który łatwo zabierzecie ze sobą wszędzie. Bardzo szybko pochłonie wilgoć i wyschnie w mgnieniu oka, więc świetnie nada się podczas podróży. “Paczkotorba” bawełniana na zakupy pozwoli Wam zaoszczędzić na kupowaniu zwykłych plastikowych reklamówek i przy okazji będzie to bardziej przyjazne dla środowiska.

kartonowe meble ze sklepu „Out Of The Box”

O ile nie można odmówić szlachetnej inicjatywy tworzenia produktów, tak ciężko poważnie podchodzić do używania mebli z kartonu, które nie przetrwają zbyt długo. A w szczególności w domach osób, które posiadają czworonożnych pupili. Podstawka z kartonu czy wcześniej wspomniane meble szybko mogą zamienić się w nową, ulubioną drapaczkę dla kota.

Hitem wśród ubrań może okazać się “Paczkokurtka”, która jest wiatroszczelna i wodoodporna. Co ciekawe zawiera dużą pojemną kieszeń z przodu niczym kangur torbę na młode potomstwo. Jest jednak niemałe ryzyko, że podczas jej noszenia możecie zostać pomyleni z kurierem InPostu.

Jeśli jesteście ciekawi całego (niewielkiego) asortymentu zajrzyjcie koniecznie na oficjalną stronę.

Źródło: Out Of The Box

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!