Prowizoryczne kino na pokładzie samolotu, to w ogóle legalne?

Prowizoryczne kino na pokładzie samolotu, to w ogóle legalne?

Podczas długich lotów samolotem, często trzeba sobie zająć jakoś czas. Jeden z pasażerów wpadł na genialny i ryzykowny pomysł, aby zrobić kino domowe na pokładzie. Czy uszło mu to na sucho?

Jeden z pasażerów lotu postanowił umilić sobie długi czas podróży, tworząc seans filmowy.

Udało się tego dokonać, dzięki odpowiedniemu wyczuciu czasu.

Kino domowe na pokładzie wywołało różne emocje ze strony Internautów.

Reklama

Potrzeba jest matką wynalazków. Tym bardziej ludzie są pomysłowi, gdy sami muszą dostarczyć sobie rozrywki i wypełnić czas na przykład podczas kilkugodzinnego lotu samolotem.

Standardowymi przedmiotami zabieranymi ze sobą, mającymi zająć Wasz umysł są książki te papierowe, jaki i w formie e-booków. Często jako zajęcie przez tak długi czas wybieracie po prostu drzemkę, czasem w towarzystwie muzyki ze słuchawek.

źródło grafiki Freepik

Ten jeden pasażer uznał, że wymyśli coś lepszego, co przy okazji umili czas jemu, ale także innym osobom na pokładzie samolotu. A mowa o… projektorze. Urządzenie zostało uruchomione i skierowane na jasne schowki bagażowe, które zadziałały jak ekran.

Mężczyzna odpowiedzialna za to, wyświetlił nawet napisy, aby inne obecne osoby na tym locie , również mogły cieszyć się filmem. Jakim cudem prowizoryczne kino miało miejsce? Prawdopodobnie uruchomił urządzenie dopiero po wystartowaniu samolotu, aby załoga nie mogła wyrzucić go z pokładu.

Był to pierwszy raz, gdy ktoś użył projektora podczas lotu. Amerykańska Administracja Bezpieczeństwa Transportu (TSA) umieściła filmik z nagraniem na swoim Instagramie.

Po co? W ten sposób przyciągnęli uwagę ludzi i tym samym mogli dotrzeć do większej społeczności, aby poinformować co może być wnoszone z elektroniki na pokład samolotu.

Porady zaczynają się zabawnym fragmentem: “Not reel-ly sure how to travel with your electronic devices? Don’t lose your cool-ing system. We’ll focus on everything you need to get through disc.” Całą sytuację obrócono w lekcję edukacyjną.

Ludzie śmiało komentują zdarzenie jako pomysłowe rozwiązanie, inni jednak piszą o braku szacunku do postronnych osób i możliwości przeszkadzania im. Są też opinie o niestosowności czynu i zezwoleniu na takie poczynania. Ile ludzi, tyle opinii.

Nie umniejsza to jednak pomysłowości pasażera, który musiał umilić sobie długą podróż. A do czego Wy bylibyście zdolni, aby zająć sobie czas podczas lotu?

Źródło: Instagram, Independent

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!