OnePlus pokaże składany smartfon! | CES 2020

Początek nowego roku kalendarzowego to święto wielu fanów nowych technologii, wszystko za sprawą corocznych targów Consumer Electronics Show, czyli w skrócie CES. Rokrocznie organizowane w Las Vegas przyciągają dziesiątki tysięcy zainteresowanych nowinkami.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Początek nowego roku kalendarzowego to święto wielu fanów nowych technologii, wszystko za sprawą corocznych targów Consumer Electronics Show, czyli w skrócie CES. Rokrocznie organizowane w Las Vegas przyciągają dziesiątki tysięcy zainteresowanych nowinkami.

Najnowsza edycja CES 2020, która rozpocznie się 7 stycznia jest jednak pod wieloma względami wyjątkowa. Wszystko za sprawą firm jakie się tam pojawią. Dla osób bardziej zaznajomionych z tematem targi CES kojarzą się bardziej z elektroniką konsumencką w postaci laptopów, sprzętu RTV czy gospodarstwa domowego. Tam oczywiście dominują ogromne firmy jak Samsung czy LG. 

Kup OnePlus 7T

Jednak smartfony są dość rzadkim widokiem podczas tych targów. W nowym roku ma to jednak ulec zmianie, za sprawą dwóch producentów, którzy z pewnością są znani wśród szerokiego grona odbiorców, mowa tu oczywiście o Apple oraz OnePlus. W przypadku Apple będą to pierwsze targi od blisko dwóch dekad, natomiast dla OnePlus będzie to debiut.

OnePlus Concept One

Kilka dni temu w internecie pojawiła się pierwsza zapowiedź tego nietuzinkowego smartfona, o którym wciąż nic nie wiadomo. Według doniesień, które pochodzą serwisu Korea Herald, OnePlus Concept One najpewniej będzie smartfonem ze składanym ekranem. Jednak nie jest jasne, w którą stronę zdecydowało się pójść OnePlus. Pierwsza z nich to smartfon o analogicznej konstrukcji co Galaxy Fold czy mate X. Z drugiej strony jest jednak design znany z tegorocznej Motoroli Razr, czy wciąż owianego tajemnicą Galaxy Fold 2.

OnePlus potwierdził jak narazie, że ich najnowszy produkt zaprezentuje zupełnie odmienny design niż to co dotychczas znajdowało się w ich portfolio. Jednocześnie otrzymaliśmy swego rodzaju obietnicę, lub zapewnienie, że właśnie w taki sposób będą mogły wyglądać przyszłe smartfony. 

Niestety nie jest znana, żadna nawet najmniejsza część specyfikacji tego enigmatycznego smartfona. Można natomiast założyć, że OnePlus będzie chciał zrobić użytek z najnowszych układów zapowiedzianych przez Qualcomm na początku grudnia. 

Wszystko wskazuje na to, że prezentacja, która będzie mieć miejsce za niecałe dwa tygodnie przyniesie nam koncepcyjny smartfon. A ten najpewniej nie trafi do seryjnej produkcji w najbliższym czasie. 

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez