OPPO Reno z 10x zoom’em optycznym!

OPPO od kilkunastu dni przypomina nam o zbliżającej się premierze nowej serii o nazwie Reno. Wraz z tymi przypomnieniami mieliśmy okazję dowiedzieć się kilku szczegółów mniej lub bardziej oficjalnych dotyczących nowego smartfona od Chińskiego producenta.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

10X zoom

Jedna z kluczowych funkcji jakie ma oferować najnowszy smartfon, a właściwie główna idea, dla której powstał jest aparat wyposażony w 10-cio krotny zoom optyczny. Technologia, o której OPPO mówiło już na wielu spotkaniach prasowych oraz prezentacjach podczas targów w końcu trafi do szerszej publiczności.

Producent już wcześniej pochwalił się filmem promocyjnym nowej technologii, teraz zobaczyliśmy kolejny mały sneak-peak w postaci zdjęcia. A dokładniej pokazu możliwości prawdziwego 10-cio krotnego zbliżenia optycznego. Wydaje się, że połączenie sensora Sony IMX586 o rozdzielczości 48Mpix potrafi uchwycić niebywałe szczegóły fotografowanych obiektów.

Przewidywana specyfikacja

Zaraz obok zaprezentowanych fotografii, które notabene nie zostały edytowane pokazując moc jaka drzemie w nowej konfiguracji aparatów. Poza tym najnowszy smartfon pojawił się w rejestrze Bluetooth SIG certification website odkrywając rąbka tajemnicy dotyczącego specyfikacji.

Jeżeli wierzyć specyfikacji zawartej na stronie ekran jaki został zastosowany w Reno to 6.4-calowy panel FHD+. Z przodu spodziewamy się pojedynczej kamery o rozdzielczości 16Mpix, z tyłu natomiast oczywiście wyczekiwany potrójny zestaw. Procesor to oczywiście Snapdragon 855, a całość napędza bateria o pojemności 4065 mAh.

Co ciekawe, na konferencji, na której zobaczymy OPPO Reno możemy oczekiwać nie jednego a dwóch modeli. A przynajmniej tak wynika ze specyfikacji, ponieważ wśród procesorów znalazły się dwa modele. Drugi wariant zostanie prawdopodobnie wyposażony w Snapdragona 710.

Więcej szczegółów poznamy wkrótce, a całość specyfikacji z pewnością zostanie przedstawiona już 10 kwietnia podczas oficjalnej premiery.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez