Do
góry
reno_x10_mini

OPPO Reno z 10x zoom’em optycznym!

OPPO od kilkunastu dni przypomina nam o zbliżającej się premierze nowej serii o nazwie Reno. Wraz z tymi przypomnieniami mieliśmy okazję dowiedzieć się kilku szczegółów mniej lub bardziej oficjalnych dotyczących nowego smartfona od Chińskiego producenta.

10X ZOOM

Jedna z kluczowych funkcji jakie ma oferować najnowszy smartfon, a właściwie główna idea, dla której powstał jest aparat wyposażony w 10-cio krotny zoom optyczny. Technologia, o której OPPO mówiło już na wielu spotkaniach prasowych oraz prezentacjach podczas targów w końcu trafi do szerszej publiczności.

Producent już wcześniej pochwalił się filmem promocyjnym nowej technologii, teraz zobaczyliśmy kolejny mały sneak-peak w postaci zdjęcia. A dokładniej pokazu możliwości prawdziwego 10-cio krotnego zbliżenia optycznego. Wydaje się, że połączenie sensora Sony IMX586 o rozdzielczości 48Mpix potrafi uchwycić niebywałe szczegóły fotografowanych obiektów.

PRZEWIDYWANA SPECYFIKACJA

Zaraz obok zaprezentowanych fotografii, które notabene nie zostały edytowane pokazując moc jaka drzemie w nowej konfiguracji aparatów. Poza tym najnowszy smartfon pojawił się w rejestrze Bluetooth SIG certification website odkrywając rąbka tajemnicy dotyczącego specyfikacji.

Sprawdź najniższą cenę za Oppo Find X!
Sprawdź już teraz cenę Oppo AX7
Kup Oppo RX17 Pro
Sprawdź obecną cenę Oppo RX17 Neo

Jeżeli wierzyć specyfikacji zawartej na stronie ekran jaki został zastosowany w Reno to 6.4-calowy panel FHD+. Z przodu spodziewamy się pojedynczej kamery o rozdzielczości 16Mpix, z tyłu natomiast oczywiście wyczekiwany potrójny zestaw. Procesor to oczywiście Snapdragon 855, a całość napędza bateria o pojemności 4065 mAh.

Co ciekawe, na konferencji, na której zobaczymy OPPO Reno możemy oczekiwać nie jednego a dwóch modeli. A przynajmniej tak wynika ze specyfikacji, ponieważ wśród procesorów znalazły się dwa modele. Drugi wariant zostanie prawdopodobnie wyposażony w Snapdragona 710.

Więcej szczegółów poznamy wkrótce, a całość specyfikacji z pewnością zostanie przedstawiona już 10 kwietnia podczas oficjalnej premiery.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!