Jabra Elite 85h na prezent z okazji Dnia Ojca?

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Macie już uszykowany prezent? Jabra Elite 85h lub Jabra Elite Active 75t mogą być dobrym wyborem!

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Macie już uszykowany prezent? Jabra Elite 85h lub Jabra Elite Active 75t mogą być dobrym wyborem!

Konkretny bass czyli Jabra Elite 85t

Jeśli wasz tata ma całkowicie inny gust muzyczny niż wy, to może warto wybrać dla niego maksymalnie wyciszone słuchawki. Jabra Elite 85t zapewniają nie tylko świetną jakość dźwięku, ale także konkretne basy, które pozwolą czuć muzykę całym sobą. Do tego zostały wyposażone w system Jabra Advanced ANC, który pozwala cieszyć się muzyką bez przeszkód w postaci hałasu z zewnątrz. 

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jabra Elite 85t – Wciąż tylko fenomenalne słuchawki?

Firma Jabra już nie raz udowodniła, że słuchawki TWS wiele potrafią, jednak model Elite 85t to zupełnie nowy poziom, do którego daleko innym producentom.

Czytaj artykuł

Muzyka to nie wszystko! Słuchawki Elite 85t zapewniają również wysokiej klasy jakość połączeń – służąc Waszemu tacie od połączenia konferencyjnego po relaks na ulubionej sofie. Po włączeniu funkcji ANC wkładki douszne mogą pracować do 5,5 godziny na baterii, a w kompaktowym etui ładującym do 25 godzin, co pozwala na wiele godzin rozrywki. Sprzęt dostaniemy w cenie od 749 złotych i to aż w trzech wariantach kolorystycznych.

Dla aktywnych – Jabra Elite Active 75t

Aktywność fizyczna nie jest ograniczona czasowo! Wielu ojców aktywnie ćwiczy, więc dla takich przeznaczone są Jabra Elite Active 75t. Wkładki douszne są odporne na pot, kurz i wodę. Dzięki wygodnemu i bezpiecznemu dopasowaniu nie będą musieli się martwić, że zgubią się w trakcie nawet najbardziej intensywnego wysiłku.

Sprzęt działa do 5,5 godzin na baterii z włączonym ANC (8 godzin z wyłączonym ANC), który wydłuża się do 24 godzin z etui ładującym (28 godzin z wyłączonym ANC). Słuchawki Jabra Elite Active 75t są dostępny w 6 różnych kolorach: Navy, Sienna, Mint, Copper Black, Grey i Titanium Black. Dostaniemy je w cenie 519 złotych.

Całkowity relaks

Sport i basy swoją drogą, ale czasem każdy potrzebuje po prostu usiąść i w pełni się zrelaksować. Dobrze się składa, albowiem Jabra Elite 85h stworzono z myślą o takich użytkownikach. Dzięki wbudowanej inteligentnej aktywnej redukcji szumów (ANC) zestaw słuchawkowy reaguje na otoczenie, włączając ANC, jeśli wykryje niepożądane szumy tła. 

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jabra Elite 85h | Słuchawki prawie idealne

Słuchawki Jabra Elite 85h, miały swoją premierę już jakiś czas temu. Doskonale odnajdują się w segmencie modeli premium zaraz obok propozycji takich firm jak Bose czy Sony, które już zdążyły ugruntować swoją pozycję wśród konsumentów.

Czytaj artykuł

SmartSound zapewnia, że dźwięk Elite 85h automatycznie dostosowuje się do otoczenia, więc jeśli Wasz tata jest w ruchu lub musi się skoncentrować, Elite 85h gwarantuje bez konieczności wchodzenia w ustawienia. Sprawdza się to zarówno do rozmów, jak i muzyki, bez względu na to, w jakim środowisku się znajdujemy. Słuchawki będą funkcjonować do 36 godzin na jednym ładowaniu (z włączoną funkcją ANC). Są one odporne na deszcz, a ponadto niestraszny im kurz i woda, więc sprawdzą się idealnie w trakcie spacerów. Dostaniemy je w cenie 699 złotych.

To który model wybralibyście?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez